III Niedziela Wielkiego Postu, rok B

  1. Rozważanie Męki Chrystusa prowadzi do nawrócenia, napełnia nas miłością do Boga i bliźniego. Bardzo zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Gorzkie Żale w niedziele o 15.30. Droga Krzyżowa w piątek 18:30. Każdorazowy udział w nabożeństwach pasyjnych daje możliwość zyskania odpustu zupełnego.
  2. Na naszej stronie internetowej znajdują się linki do rekolekcji internetowych, pt.: ,,Praca nad sobą”, głoszonych przez ks. Wojciecha Pala. Zachęcamy do korzystania z tej okazji pogłębienia życia duchowego. Konferencje będą się pojawiały w kolejne środy Wielkiego Postu.
  3. Dziękujemy za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafii. Niech Bóg wynagrodzi i wróci wiele razy każdy dar!
  4. Dziękuję za składaną w Wielkim Poście Daninę diecezjalną, wspierającą centralne instytucje naszej Archidiecezji, tj. Seminarium, Muzeum, Archiwum, Katedrę, dom księży emerytów. Koperty na daninę znajdują się przy wyjściu z kościoła.
  5. Jutro na porannej Mszy św. modlić się będziemy o obfitość Bożych łask dla wszystkich kobiet. Wszystkim naszym Drogim Parafiankom życzymy stałej opieki Matki Bożej, poczucia bycia kochaną, docenioną i spełnioną we wszystkim co dobre.
  6. Od środy rozpoczniemy nowennę przez przyczynę św. Józefa przygotowując się do uroczystości św. Józefa Oblubieńca NMP 19 marca. Zachęcam do powierzenia się pod opiekę Tego przemożnego Opiekuna.
  7. Przed tygodniem do puszek na dzieło pomocy misjom ,,Ad Gentes” zebraliśmy 536 zł.
  8. Polecam prasę katolicką – Przewodnik Katolicki w cenie 6 zł oraz książeczkę o św. Ricie w cenie 12 zł
  9. Dziękuję za wszystkie prace na rzecz Parafii.. Życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!