XXIV Niedziela Zwykła, Rok B

  1. Dziękuję za ofiary na Afgańskich uchodźców w kwocie 550zł.
  2. Dziś wznawia działalność nasza dziecięca schola. Zapraszam dzieci, które śpiewały oraz te które chciałyby dołączyć na próbę przed Mszą św. (czyli o godz. 10.30).
  3. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę imieniny ks. Abpa Stanisława Gądeckiego; pamiętajmy w modlitwach o Pasterzu naszej diecezji.
  4. Za tydzień III niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczymy na cele gospodarcze (remont poddasza). Bóg zapłać ofiarodawcom!
  5. Kandydatów do bierzmowania z klas ponadpodstawowych zapraszam w sobotę 18 września o godz. 18:00 na Mszę św. i spotkanie.
  6. Spotkanie rodziców dzieci, które w roku 2022 przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w piątek 17 września o godz. 18:00 w Kościele. Rodzice zgłaszają dzieci, które rozpoczną przygotowania do przyjęcia sakramentu Eucharystii.
  7. Parafia NMP Wniebowziętej ogłasza konkurs ofert na dzierżawę gruntu rolnego. Szczegóły i wniosek do pobrania na stronie internetowej.
  8. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Gramza Agnieszka, stanu wolnego, zamieszkała w Czerlejnku, parafia NMP Wniebowziętej w Czerlejnie i Marcin Garbatowski, stanu wolnego, zamieszkały w Czerlejnku, parafia NMP Wniebowziętej w Czerlejnie. Ktokolwiek wie o zachodzących przeszkodach w zawarciu małżeństwa między tymi osobami proszony jest powiadomić Księdza Proboszcza tutejszej parafii.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Przewodnika Katolickiego” i „Małego Przewodnika Katolickiego”.
  10. Życzę wszystkim Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!