XXV Niedziela Zwykła, Rok B

  1. Nasza scholka dziecięca wznowiła działalność. Zapraszam dzieci, które śpiewały oraz te które chciałyby dołączyć na próbę przed Mszą św. (czyli o godz. 10.30).
  2. We wtorek św. Mateusza Ap. i ew. w czwartek św. O Pio z Pietrelciny.
  3. Dziś III niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczymy na cele gospodarcze (remont poddasza). Bóg zapłać ofiarodawcom!
  4. Kandydatów do bierzmowania z klas ponadpodstawowych zapraszam w piątek 24 września o godz. 19:00 na spotkanie w kościele.
  5. Od pon. 20.09. do czw. 23.09 z powodu wyjazdu nie będę obecny w parafii. Będzie mnie zastępował ks. Prob. Marcin z Gułtów oraz ks. Prob. Mateusz z Kostrzyna.
  6. W niedzielę 26.09 o godz. 15.00 odbędzie się festyn w par. bł. Jolanty w Kostrzynie, wspierający budowę kościoła. Wiele atrakcji min. turniej piłki nożnej, dmuchańce, licytacje itp.
  7. W sobotę 25.09 rozpoczynamy przygotowanie do przeżycia parafialnych rekolekcji, zakończonych całkowitym oddaniem się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Przygotowanie poprowadzi Pani Marta Przybyła podczas wszystkich Mszy św. niedzielnych oraz w pon. o godz. 18.00 i wt. o godz. 18.00. We wtorek po Mszy św. Adoracja z Maryją.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Przewodnika Katolickiego” i „Małego Przewodnika Katolickiego”.
  9. Życzę wszystkim Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!