XXVI Niedziela Zwykła, rok C

 1. Dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii, za złożone ofiary, za dary na stół proboszczowski.
 2. W III niedzielę miesiąca taca inwestycyjna wyniosła 2367zl,75gr. Dziękujemy Bogu za wszystkich ofiarodawców, dobrodziejów naszej Parafii.
 3. Dziś zbiórka przed kościołem do puszek na KUL, WT
  w Poznaniu i szkoły katolickie.
 4. Zaprzyjaźniona parafia św. Andrzeja na Spławiu w Poznaniu serdecznie zaprasza do dołączenia na wycieczko-pielgrzymkę na Dolny Śląsk w dniach od 3 do 7 października; są jeszcze wolne miejsca; zapisu i pierwszej wpłaty w wysokości 1000 zł, można dokonać w biurze parafialnym. Plan wyjazdu na naszej stronie parafialnej.
 5. Bierzmowanie w naszej parafii 4 października o godz. 17.00. Kandydatów do bierzmowania z klas ponadpodstawowych zapraszam na spotkanie w środę i piątek po Mszy św. wieczornej (w piątek ze świadkami). Spowiedź św. dla kandydatów i bliskich w poniedziałek 3 października o godz. 19.30.
 6. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam wraz
  z rodzicami na spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele.
 7. Próba parafialnego chóru we wtorek o godz. 19.00.
 8. Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Każdego dnia wspólny różaniec po Mszach św., w niedziele o godz. 11.30; dla dzieci w środę i piątek o godz. 16.30. Módlmy się i znajdźmy czas dla Maryi, bo Ona wszystko może nam wyprosić!
 9. Za tydzień I sobota miesiąca. Adoracja o godz. 17.00, różaniec o godz. 17.30, msza św. o godz. 18.00.
 10. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. Marianna Śliwińska, zam. w Czerlejnku. Przeżyła 84 lata. Pogrzeb odbył się w środę. Wieczny Odpoczynek Racz Jej dać Panie…
 11. Polecamy Przewodnik Katolicki w cenie 8 zł. Polecamy kalendarze i okolicznościowe kubeczki oraz długopisy parafialne.
 12. Drogim Parafianom i Miłym Gościom obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice urodzin i jubileusze życzymy obfitości Bożych darów, wszystkim na nowy tydzień życzymy pogody ducha i radosnego wypełniania obowiązków. Szczęść Boże!