XXVII Niedziela Zwykła, rok C

 1. Dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii (młodzieży bierzmowanej i rodzicom za porządek wokół kościoła, Panu Ryszardowi za wykoszenie traw na łączce i przy plebanii, Panu Łukaszowi za uporządkowanie korzeni w ogrodzie proboszczowskim) , za złożone ofiary, za dary na stół proboszczowski.
 2. Zapraszamy dzieci i młodzież do scholii. Próba w niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.30.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek Adoracja od 17.00, o 17.50 Litania do Chrystusa Kapłana i Żertwy, Msza św. w j. łacińskim, Komunia św. pod dwiema postaciami.
  W piątek okazja do spowiedzi od godz. 15:30 do 16.20, o 16.30 różaniec dla dzieci, dalsza spowiedź od 17.15 do 17.50.
 4. Ponawiam prośbę, aby zabierać jak najwięcej odpadów cmentarnych do domu w związku z kolejną podwyżką śmieci o 20%. Bóg zapłać za zrozumienie i troskę o naszą Wspólnotę.
 5. Bierzmowanie w naszej parafii 4 października o godz. 17.00. Proszę o modlitwę w intencji kandydatów i ich rodzin. Spowiedź św. dla kandydatów i bliskich w poniedziałek 3 października o godz. 19.30.
 6. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam wraz
  z rodzicami na spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 17.30 w kościele.
 7. Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Każdego dnia wspólny różaniec po Mszach św., w niedziele o godz. 11.30; dla dzieci w środę i piątek o godz. 16.30. Módlmy się i znajdźmy czas dla Maryi, bo Ona wszystko może nam wyprosić!
 8. Dzieci I Komunijne zapraszam na Mszę św. z obrzędem poświecenia różańców 7 października o godz. 18.00. Różańce i książeczki można nabyć dziś po Mszy św. u Pani Małgosi przy wyjściu z kościoła. Alby będzie można zamówić we wtorek 12 października o godz. 17.00.
 9. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Józef Błażejewski, zam. w Czerlejnie. Przeżył 66 lat. Pogrzeb odbył się w sobotę. Wieczny Odpoczynek Racz Mu dać Panie…
 10. Polecamy Przewodnik Katolicki i mały Przewodnik na październik w cenie 8 zł. Polecamy kalendarze i okolicznościowe kubeczki oraz długopisy parafialne.
 11. Drogim Parafianom i Miłym Gościom obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice urodzin i jubileusze życzymy obfitości Bożych darów,
  wszystkim na nowy tydzień życzymy pogody ducha i radosnego wypełniania obowiązków. Szczęść Boże!