XXVIII Niedziela Zwykła, rok C

 1. Dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii, dziękuję młodzieży bierzmowanej i rodzicom za dar z okazji bierzmowania – 1000 zł na rzutnik multimedialny, Panu Mariuszowi, Pani Małgosi i Kasi, dziewczynom: Weronice, Nikoli, Darii, Marice za piękną oprawę muzyczną, całej młodzieży i rodzicom za przygotowanie i przebieg uroczystości bierzmowania, za złożone ofiary, za dary na stół proboszczowski. Bóg zapłać za adorację Najświętszego Sakramentu, za spowiedzi w I piątek miesiąca.
 2. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 3. Za tydzień XXII Dzień Papieski przeżywamy pod hasłem „Blask Prawdy”. W przyszłą sobotę i niedzielę młodzież i parafialny Caritas będą rozprowadzali „Papieskie kremówki”.
 4. Alby będzie można zamówić we wtorek 11 października o godz. 17.00.
 5. W czwartek 13.10 Matki Bożej Fatimskiej, Msza św. i różaniec fatimski o godz. 20.00.
 6. Zapraszamy dzieci i młodzież do scholii. Próba w niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.30.
 7. Ponawiam prośbę, aby zabierać jak najwięcej odpadów cmentarnych do domu w związku z kolejną podwyżką śmieci o 20%. Bóg zapłać za zrozumienie i troskę o naszą Wspólnotę.
 8. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam wraz
  z rodzicami na spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 17.30 w kościele.
 9. Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Każdego dnia wspólny różaniec po Mszach św., w niedziele o godz. 11.30; dla dzieci w środę i piątek o godz. 16.30. Módlmy się i znajdźmy czas dla Maryi, bo Ona wszystko może nam wyprosić!
 10. Polecamy Przewodnik Katolicki i mały Przewodnik na październik w cenie 8 zł. Polecamy kalendarze i okolicznościowe kubeczki oraz długopisy parafialne.
 11. Zmarła znana w naszej wspólnocie Elżbieta Kisio , zam. w Kostrzynie. Przeżyła 65 lat. Pogrzeb odbył się w sobotę. Wieczny Odpoczynek Racz Mu dać Panie…
 12. Drogim Parafianom i Miłym Gościom obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice urodzin i jubileusze życzymy obfitości Bożych darów,
  wszystkim na nowy tydzień życzymy pogody ducha i radosnego wypełniania obowiązków. Szczęść Boże!