XXXII Niedziela Zwykła, Rok B

 1. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace i ofiary na rzecz parafii.  Bardzo dziękuję za zorganizowanie i przeprowadzenie baliku dla dzieci „Wszyscy święci”. Za upieczone słodkości. Dziękuję za obecność i modlitwę w Uroczystość Wszystkich świętych i dzień zaduszny. Za spowiedź i Komunię św.
  w I piątek miesiąca.
   
 2. W czwartek 11 listopada święto  św. Marcina Bpa oraz święto Odzyskania Niepodległości. Msze św. o godz. 10.00 i 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII w piątek 12 listopada o godz. 18:00. 
 3. Spotkanie młodzieży z klas VIII, która chce przyjąć sakrament bierzmowania zapraszam w piątek 12 listopada na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie w kościele. 
 4. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy dzień Ubogich. 
 5. Również w przyszłą niedzielę 14 listopada o godz. 16.00 zapraszamy na „wieczornicę patriotyczną” w sali wielskiej w Czerlejnku. Okazja by posłuchać informacji o pieśniach patriotycznych i wspólnie pośpiewać. 
 6. Wymienianki jednorazowe można składać do koszyczka umieszczonego przed ołtarzem. Karteczki do pobrania na stoliku przy wyjściu. 
 7. Za tydzień w sobotę na godz. 9.30 zapraszam osoby, które chciały by pomóc w uporządkowaniu terenu wokół kościoła. 
 8. Proszę o zabieranie zniczy i odpadów z cmentarza, aby nie generować dodatkowych kosztów za śmieci. Za sam październik to kwota 5128 zł. 
 9. Życzę wszystkim Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!