XXXIII Niedziela Zwykła, rok C

  1. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace i ofiary na rzecz parafii. za dary na stół proboszczowski, szczególnie za przepyszne rogaliki.Bardzo dziękuję za obecność i modlitwę 11 listopada w intencji naszej kochanej Ojczyzny.
  2. Dziś niedziela Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy dzień Ubogich. 
  3. W naszej wspólnocie gościmy o. Ditricka misjonarza MB Pocieszenia, pochodzącego z Tanzanii wraz z wolontariuszami. Po Mszach św. będzie możliwość wsparcia Fundacji Dzieło na Misji.
  4. Dziękuję za zabieranie zniczy i odpadów z cmentarza.
  5. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę od Lourdes do Barcelony w terminie 27.04 -04.05.2023r. Szczegóły na stronie parafialnej w zakładce „wydarzenia” lub w formie papierowej w zakrystii. Koszt przy 45 osobach: 1900zł + 450euro.
  6. Polecamy prasę katolicką: Mały Przewodnik i  Duży Przewodnik
    w cenie 8 zł. 
  7. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, niedziela modlitw o powołania i pomocy naszemu Arcybiskupiemu Seminarium Duchownemu w Poznaniu.
  8. Drogim Parafianom i Miłym Gościom obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice urodzin i jubileusze życzymy obfitości Bożych darów, wszystkim na nowy tydzień życzymy pogody ducha i radosnego wypełniania obowiązków. Szczęść Boże!