Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, rok B

  1. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie prace wykonane na rzecz parafii oraz złożone ofiary. 
  2. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszach św.  składać będziemy Akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi. W czasie Mszy św. o godz. 11:30 zostaną poświęcone komże i kołnierze nowym kandydatom i ministrantom. 
  3. Przeżywamy dziś także Niedzielę Powołań. Gościmy kleryków z ASD w Poznaniu. Po Mszach św. możliwość wsparcia ofiarami  naszego Seminarium.
  4. Od przyszłej niedzieli, można nabywać Świece „Caritas”, duże za 18 zł i małe za 8,50 zł. Można również zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny.  
  5. W przyszłą niedzielę imieniny obchodzi ks. bp Zdzisław Fortuniak, solenizanta polecamy modlitwom parafian. 
  6. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Roraty do NMP będą tak jak w ubiegłym roku w poniedziałek rano o godz. 6:15 a we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 18:00. Na Roraty zapraszamy szczególnie dzieci, młodzież i dorosłych, aby z Maryją przygotować się na Święta Bożego Narodzenia.  
  7. Od pon. do pt. będę nieobecny w parafii w związku rekolekcjami kapłańskimi. Biuro parafialne będzie nieczynne. W razie potrzeby proszę się kontaktować z ks. Mateuszem Napierałą z par. Św. Jolanty w Kostrzynie tel. 507632392.
  8.   Życzę wszystkim Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!