Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, rok C

 1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata; zawierzamy Panu Jezusowi Królowi naszą Ojczyznę, Parafię, rodziny i siebie samych. Po każdej Mszy odmawiamy litanię do NSJ i akt oddania Chrystusowi Królowi, za który zyskujemy odpust zupełny, jeśli jesteśmy w stanie łaski.
 2. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace i ofiary na rzecz parafii. za dary na stół proboszczowski. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie misjonarzy w minioną niedzielę, modlitwę i wsparcie Fundacji Dzieło na Misji. Zebrana kwota to 4197zł i dwa laptopy w bardzo dobrym stanie. Bardzo to miłe szlachetne. Bóg zapłać!
 3. Dziś niedziela modlitw o powołania i pomocy naszemu Arcybiskupiemu Seminarium Duchownemu w Poznaniu. Gościmy ks. Kleryka Andrzeja Wozińskiego z III roku. Po Mszy św. będzie zbierał ofiary na Seminarium. Bóg zapłać za wsparcie.
 4. Dziękuję za zabieranie zniczy i odpadów z cmentarza.
 5. 25 listopada w par. Nawiedzenia NMP w Poznaniu „Noc walki o Błogosławieństwo dla Polski. Start o godz. 21.00, Eucharystia o godz. 23.00
 6. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę od Lourdes do Barcelony
  w terminie 27.04 -04.05.2023r. Szczegóły na stronie parafialnej
  w zakładce „wydarzenia” lub w formie papierowej w zakrystii. Koszt przy 45 osobach: 1900zł + 450euro. Spotkanie i zapisy z wpłatą 1000 zł w środę po Mszy św.
 7. Polecamy prasę katolicką: Mały Przewodnik i  Duży Przewodnik
  w cenie 8 zł.
 8. Drogim Parafianom i Miłym Gościom obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice urodzin i jubileusze życzymy obfitości Bożych darów,
  wszystkim na nowy tydzień życzymy pogody ducha i radosnego wypełniania obowiązków. Szczęść Boże!