V Niedziela Wielkiego Postu, rok A

  1. W związku z trwającym stanem epidemii i najnowszymi zarządzeniami organów państwowych oraz w nawiązaniu do Dekretu Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów w każdej Mszy Świętej (również liturgii pogrzebowej) może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. Zatem oprócz kapłanów i kilku niezbędnych usługujących, mają to być w pierwszej kolejności osoby zamawiające intencję mszalną. Na liturgię możemy wchodzić jedynie przez drzwi zakrystii.
  2. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Mszy św. za pośrednictwem naszej parafialnej strony facebookowej. Link z adresem również na stronie parafialnej. Młodszych uczestników internetu prosimy o pomoc techniczną w odbiorze transmisji osobom starszym, niepotrafiącym się połączyć z naszą stroną. Msze św. transmitujemy. od wtorku do soboty o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 11.30. Poza tym różaniec we wtorek, środę i sobotę o godz. 19.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek o. 19.00, Droga krzyżowa w piątek o 19.00.
  3. Nie będzie odwiedzin chorych ani spowiedzi z racji pierwszego czwartku, piątku i soboty miesiąca. Na spowiedź umawiamy się indywidualnie przez: telefon (605743373), mailowo (czerlejno@archpoznan.pl), lub przed/po liturgii. Po ustaniu epidemii zoranizujemy spowiedź parafialną.
  4. Bóg zapłać za modlitwę w uroczystość Zwiastowania Pańskiego w intencji obrony życia nienarodzonych dzieci i podjęcie duchowej adopcji.
  5. Informacje dla rodziców i dzieci komunijnych dotyczące uroczystości I Komunii św. na stronie internetowej parafii.
  6. Bóg zapłać z składane ofiary na daninę diecezjalną i ofiary na utrzymanie parafii, również te za pośrednictwem konta parafialnego. Dziękuję za cegiełki na remont domu parafialnego oraz jeśli to możliwe proszę o wsparcie w zakupie kwiatów do Grobu Pańskiego. Dziękuję za cegiełki na obraz Jezusa Miłosiernego. Potrzeba jeszcze 4000zł
  7. Proszę o kontakt ze mną osoby, które brały wcześniej udział w ubieraniu ciemnicy i Grobu Pańskiego, aby rozpocząć przygotowania na ten rok.
  8. Wszystkim parafianom dziękuję za pomoc, szczególnie w organizacji transmisji. Życzę dobrego zdrowia i wszelkich potrzebnych w tym czasie łask Bożych.