XXX Niedziela Zwykła, Rok B

 1. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace i ofiary na rzecz parafii. W III niedzielę miesiąca – składka na cele gospodarczo – remontowe wyniosła 1886 zł. Bóg zapłać!
 2. Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Każdego dnia wspólny różaniec
  po Mszach św., w niedziele po Mszy św. o 11.30; dla dzieci w środę i piątek o godz. 16.30. Módlmy się i znajdźmy czas dla Maryi, bo Ona wszystko może nam wyprosić!
 3. Dziś przeżywamy Światową Niedzielę Misyjną.  Składane ofiary przeznaczone są na Papieskie dzieła misyjne.
 4. W czwartek święto Ap. Szymona i Judy Tadeusza.
 5. W niedzielę 31 października o godz. 16:00 zapraszamy dzieci do udziału w zabawie „Wszyscy Święci”. Dzieci przyjdą przebrane za wybranego przez siebie, ulubionego świętego. Zaczniemy modlitwą w kościele, później przemarsz na cmentarz, modlitwa za zmarłych i powrót na plebanię. Przewidziana jest niespodzianka.
 6. W poniedziałek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w tym dniu w kościele o godz. 8:00, a na cmentarzu o godz. 11.00.
 7. W uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 12:00 do dnia zadusznego do godz. 24:00 za nawiedzenie kościoła parafialnego można zyskać odpust zupełny za jednego zmarłego. Każdego dnia od 1XI do 8 XI można także dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie choćby myślnej, modlitwy za zmarłych.
 8. Wymienianki jednorazowe można składać do koszyczka umieszczonego przed ołtarzem. Karteczki do pobrania na stoliku przy wyjściu.
 9. Życzę wszystkim Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!